Przejdź do treści

Perspektywy rozwoju

Naszym celem jest zapewnienie klientowi kompleksowość usług, od doradztwa, poprzez przygotowanie detali do produkcji, po wykonanie powłok, oraz ich ewentualne zabezpieczenie.

Firma NPG Polska rozwija się poprzez współpracę z renomowanymi i doświadczonymi formami z Polski i zagranicy, oraz poprzez współpracę z Uczelniami. Korzystamy także z funduszy Unijnych.

W najbliższym czasie, pragniemy zwiększyć nasze linie galwaniczne, w celu produkcji detali o dużych gabarytach, co pozwoli nam umocnić naszą pozycję na rynku. Zapewni to także jeszcze większą kompleksowość usług dla klienta.

Chcemy również rozwijać nasze technologie w kierunku jeszcze większej oszczędności wody, prądu elektrycznego, oraz w dbałości o środowisko.

Nieustannie badamy rynek w poszukiwaniu nowych pomysłów, oraz ulepszania technologii. Pozwala to nam na utrzymanie konkurencyjności firmy, oraz podwyższa jakość naszych usług.

Ponadto możemy pochwalić się doświadczeniem, mimo małego stażu firmy. Stanowimy zespół młodych ludzi, z dużym doświadczeniem na rynku, gdyż całe dotychczasowe życie zawodowe, oraz wykształcenie poświęciliśmy branży galwanizerskiej.

16